Fire Show studio ir uguns šova komanda no Latvijas.
Sniedzam priekšnesumus Latvijā un aiz tās robežām. Komandā ir cilvēki ar dažādām prasmēm un vairāku gadu pieredzi. Mūs vieno uguns — tieksme veidot fantastiskus, neaizmirstamus un vilinošus uguns šova priekšnesumus.
Fire Show studio šovu programmas ir īpaši emocijām piepildītas. Jūs redzēsiet gan sievišķīgus priekšnesumus ar uguns vēdekļiem un kārdinošiem duetiem, gan vīrišķīgu, dinamisku žonglēšanu ar aizraujošiem uguns efektiem. Izstrādājām piecas uguns šova programmas, ņemot vērā mūsu klientu vajadzības un vēlmes. Izvērtējām mērķauditoriju un iekļāvām neparedzamus uguns efektus tai skaitā žonglēšanas trikus.
Mūsu programmās minimāli piedalās 2 uguns šova izpildītāji, savukārt, lielākās programmas iekļauj sevī līdz 10 māksliniekiem. Esam priecīgi piedāvāt gandrīz visu pieejamo uguns šova rekvizīta klāstu. Populārākie no tiem Poi, Staff, dragon staff, uguns vēdekļi, kubs utt.
Veidojot uguns šova programmas mēs vēlamies sasniegt to, lai skatītāji būtu maksimāli patīkami pārsteigti, nevis nogurdināti. Ļoti būtiski, lai uguns šovu cilvēki vēlētos redzēt atkārtoti, lai tas mirklis kļūtu neaizmirstams…
Cenas uguns šovam ir atkarīgas no izmantojamā rekvizīta skaita, izvēlētās programmas sarežģītības kā arī iesaistīto mākslinieku skaita. Ņemot vērā visus šos punktus cenas sākas no 250 Eur. Viss ir atkarīgs no klienta vēlmēm un pasākuma mēroga.
Uguns šovs visbiežāk kļūst par svētku kulmināciju, kuru novērtē gan pasākuma organizatori, gan ielūgtie viesi. Ja vēlaties, lai svinīgs vakars kļūtu krāšņāks, brīnumiem bagātāks un raisītu patīkamas izjūtas katra cilvēka sirdīs, ielūdziet mūs – Fire Show studio.

Mobilais tālrunis: +371 271 57 603
E-pasts: fireshowstudio@gmail.com
Facebook : www.facebook.com/fireshowstudio
Instagram: www.instagram.com/fireshow_latvia